projects

Projeler

Köprü ayaklarını, üstelik yolu bile bulunmayan ve siyasi risk taşıyan bir bölgeye göndermeniz gerekiyorsa Yarres International Logistics’e hoş geldiniz. 20 yıldır başkalarının hayal bile edemediği büyük zorlukları yenmeye alışığız.

Burada önemli olan sadece ürünlerin kurallara uygun şekilde hedefe ulaştırmak değil, bununla birlikte tüm sözleşme yükümlülüklerinin ve kalite standartlarının yerine getirilmesidir. Özellikle petrol ve gaz projelerinde, ki bunlar geçmiş dönemlerde işimizin büyük bölümünü oluşturmakta idi, sadece planlama ve tecrübe vazgeçilmez değildi, ayrıca insanlar ve şirketlerle görüşmeleri üst düzeyde ve iyi yönetmektir.

Hassas davranışlarımız sayesinde uzun vadeli ortaklar kazandık ve bu ortaklarımız bize özel koşullar ve esneklik sağlamaktadırlar. Bu da müşterilerimizin lehine olmaktadır. İster fiyatta, ister zamanında teslimatta veya çevre şartlarına duyarlılık olsun, Yarres International Logistics’te işin tüm unsurları, tüm kişiler için tatmin edici ve planlamaya uygun sonlandırıldıktan sonra, başarıdan söz edilir.

Yıllar içerisinde proje taşımacılığı tutkumuz olmuştur. Bir proje ne kadar zor ve ne kadar imkânsız gözüküyorsa, bize o kadar cazip gelir. Yarres International Logistics tüm zorlukları dünya çapında çözebilme ağına sahiptir. Bize inanın ve sormaktan çekinmeyin. Sizlere daima lojistik destek vermeye hazırız.

Bize inanın ve bizden bağlayıcı olmayan bir teklif talep edin.

Hizmetlerimiz:

Planlama ve kontrol

Makine- ve tesisat taşımacılığı

Özel taşımacılık

Kombine trafik araçları

Nakliye sigortası

Gerekli formaliteler

Ağır yük taşımacılığı ve özel taşımacılık

Her çapta ve tonajda Boru taşımacılığı

TIR, Tren, hava- ve denizyolu taşımacılığı

Depolama, sipariş toplama, konsolidasyon

Gümrük işlemleri

Kapıdan kapıya teslimat

Menü