Projeler

Köprü ayaklarını, yolu bile bulunmayan veya siyasi risk taşıyan bir bölgeye göndermeniz gerekiyorsa tam da aradığınız yerdesiniz. 20 yıldır başkalarının hayal bile edemediği büyük zorlukları yenmeye alışığız.

İşimizi yaparken amacımız sadece ürünlerin kurallara uygun şekilde hedefe ulaştırılması değil, lojistik sürecini yürütürken tüm sözleşme yükümlülüklerinin ve kalite standartlarının da yerine getirilmesidir. Özellikle petrol ve gaz projelerinde -ki bunlar geçmiş dönemlerde işimizin büyük bölümünü oluşturmaktaydı- vazgeçilmez olan planlama ve tecrübenin yanı sıra insanları ve şirketlerle görüşmeleri üst düzeyde ve iyi yönetmektir.

İş ve insan ilişkilerine verdiğimiz önem sayesinde uzun vadeli ortaklar kurduk. Bu değerli ortaklarımız bize özel koşullar ve esneklik sağlarken bu durum müşterilerimizin lehine sonuçlar doğurur. Fiyattan zamanında teslimata ve çevre şartlarına duyarlılıkta olsun, işin tüm süreçleri bu süreçler içerisinde yer alan kişiler için tatmin edici ve planlamalara uygun şekilde tamamlandıktan sonra, firmamızda başarıdan söz edilir.

Yıllar içerisinde proje taşımacılığı tutkumuz olmuştur. Bir proje ne kadar zor ve ne kadar imkânsız gözüküyorsa, bize o kadar cazip gelir. Yarres Uluslararası Lojistik olarak tüm zorlukları dünya çapında çözebilme imkanına sahibiz. Bize inanın ve asla sormaktan çekinmeyin. Sizlere her ihtiyaç duyduğunuzda lojistik destek vermeye hazırız.

Bize inanın…

Bizden her zaman teklif isteyebilirsiniz!

Hizmetlerimiz

Planlama ve kontrol

Makine ve tesisat taşımacılığı

Özel taşımacılık

Kombine trafik araçları

Nakliye sigortası

Gerekli formaliteler

Ağır yük taşımacılığı ve özel taşımacılık

Her çapta ve tonajda boru taşımacılığı

TIR, tren, hava ve denizyolu taşımacılığı

Depolama, sipariş toplama, konsolidasyon

Gümrük işlemleri

Kapıdan kapıya teslimat

Menü