services

Hizmetler

Lojistik bir sanattır, yükü, tüm ekonomik, ekolojik ve siyasi faktörleri dikkate alarak, A’dan B’ye taşıyacak en kısa ve en güvenli yolu bulma sanatı. Bunu sağlayabilmek için Yarres International Logistics müşterilerine tüm trafik ağlarında taşımacılığı tek elden sunmaktadır.

Yarres International Logistics olarak sadece bilinen ülkelere taşımacılık hizmeti vermiyoruz, her türlü taşıma projesini Yakın ve Orta Doğunun, Orta Asya’nın ve BDT ülkelerinin en ücra bölgelerine sunmakta uzmanlaşmıştır. Rusya’ya, Kazakistan’a, Türkmenistan’a, Azerbaycan’a, İran’a, Türkiye’ye, Tunus’a, Fas’a vs. ülkelere taşımacılık hizmeti vermek bizim günlük işimizin bir parçasıdır..

Bizi rakiplerimizden ayıran bir başka unsur ise, inşaat ve enerji branşlarında özel taşımacılık ve ağır yük taşımacılığı projelerindeki başarılarımızdır. Yıllar içerisinde özellikle petrol ve gaz projeleri alanında ki’ bu projelerde, kalite standartlarına çok yüksek talepler mevcuttur. Bu konularda oldukça ün yapmış bulunuyoruz. Bu işbirliklerinden ortaklarımızla çok olumlu ilişkiler kurduk, bu ilişkiler bize satın alma fiyatlarında ve ek hizmetlerde özel koşullar sağladı. Bu özel koşulları seve seve müşterilerimiz ile de paylaşıyoruz.

Tabii ki başarılı bir nakliye şirketi için yükleri sadece kalite standartlarını yerine getirerek A’dan B’ye taşımakla iş bitmiyor. Başka birçok faktör de dikkate alınmalıdır. Örneğin depolama hizmetleri, gümrük işlemleri veya sigorta, işin sağlıklı icra edilmesi için önemli unsurlardır. Bu işleri sizin için memnuniyetle üstlenmekteyiz. Yarres International Logistics birbirinden farklı projelerin tüm lojistik toplu çözümleri dikkate alınarak yerine getirilmesinde 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. İster konteyner taşımaları, ister grupaj yükler, ister standart taşıma olsun, ister özel taşıma. Büyük çözüm ortakları ağımızla mallarınızın zamanında, sorunsuz ve güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktayız.

Bu esnada bir sürat teknesinin tanker karşısında olduğu gibi esnek ve çevik hareket etmemiz ve ayrıca daima ulaşılır olmamız (gündüz ve gece), başarılı bir işbirliği için ayrıca güçlü argümanlardır.

Avantajların özeti:

  • Standart taşıma, makine taşıması, ağır yük taşıması, özel taşıma, uzun ölçülü yük taşıması, tehlikeli madde taşıması (ADR), grupaj taşıma, ısı kontrollü taşıma,
  • Esnek ve hızlı uygulama,
  • Tam-Sorunsuzluk-Paketi: tüm organizasyon sürecinin ve kontrolün üstlenilmesi,
  • Ücra ülkelere’de her türlü taşımacılık işleri,
  • Güvenlik ve alt yüklenicilerden oluşan geniş hizmet ağımız sayesinde iyi fiyat-performans oranı,
  • Daima 7/24 (haftada 7 gün ve günde 24 saat) profesyonel ve özel danışmanlık hizmeti.
truck-freight-icon

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

rail-fright-icon

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI

sea-freight-icon

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

air-freight-icon

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

customs-1

GÜMRÜK İŞLEMLERİ

storage-icon

DEPOLAMA

Menü